Focus Revisions -Revisions, Bolagsärenden, Skatteärenden, Rådgivning, Finansiering
 
  Start Om oss Tjänster Medarbetare Länkar FAQ Kontakt  
 

 


Medarbetare


Anna SandbergAnna Sandberg
Revisorsassistent

anna.sandberg@focusrevision.se
0736-819 968


 Tomas BergTomas Berg
Auktoriserad revisor

tomas@focusrevision.se
08-714 36 98
070-873 61 37


Jan LiljaJan Lilja
Auktoriserad Revisor

jan.lilja@focusrevision.se
08-714 36 93
070-867 09 29


 Björn SjödinBjörn Sjödin
Auktoriserad revisor

bjorn.sjodin@focusrevision.se
08-714 36 96
070-757 51 15 


Calle WallbomCalle Wallbom
Auktoriserad revisor

calle.wallbom@focusrevision.se
08-714 36 94
073-656 96 95


 Frida HolmFrida Holm
Revisorsassistent

frida.holm@focusrevision.se
073-569 32 87


Katheryne SalgadoKatheryne Salgado
Revisorsassistent

kathy.salgado@focusrevision.se
08-714 36 92
073-906 01 76


 Ann-Sofie BrisenheimAnn-Sofie Brisenheim
Revisorsassistent

annsofie.brisenheim@focusrevision.se
08-714 36 95
073-402 12 30


Shanaz FaiqiShanaz Faiqi
Revisorsassistent

shanaz.faiqi@focusrevision.se
072-961 49 04.


 





 









Focus Revision AB   |  Söderhallarna 124, 118 72 Stockholm  |   info@focusrevision.se   |   Fax: 08-714 56 20   |   Copyright © 2013
IM Storm Webbyrå